שמחים להכיר
זיגי תמונה ראשית
תעודת זהות

זיגי

יליד דצמבר 2015, שהגיע אלינו בתור גור קטן ומפוחד בן חודשיים עם סקביאס.  כמו מלא כלבים אחרים,   כלב עדין מאוד שמסתדר עם כלבים, מתנהג יפה עם חתולים ואוהב את מי שמכיר, הוא חברותי ואוהב לארח תמיד את אנשי הצוות בחצר שלו. למרות שיש לו בעיה מולדת ברגל האחורית שגורמת לו מעט לצלוע, הוא טיילן אמיתי ומורגל להליכה עם רצועה. לוקח לו זמן להיפתח לאנשים חדשים והוא זקוק למשפחה עם ניסיון בגידול כלבים. הוא מאוד פוחד מכל אדם זר וצריך זמן להתרגל, אבל אם נותנים לו את הזמן הזה הוא הופך לחבר נאמן.זיגי עובר שיקום בבית אומנה ולומד לחיות בבית.

שם: זיגי
גיל: 7
תאריך לידה: 2015
מין: זכר
גודל: בינוני
צבע:
רמת חינוך: בית אומנה כמה חודשים ומאוד מתקדם. הוא לא עושה צרכים בבית ולא הורס, אפילו שנשאר לבד
גזע: מעורב
פרווה: קצרה
מתאים ל: אנשים עם נסיון, אנשים שכבר גידלו כלב בעבר
אופי מרכזי: נוח ומסתדר עם חיות אחרי שהוא מכיר אותם, זקוק לזמן בכדי להיפתח.

אלבום תמונות וסרטונים

הכירו גם את...

האצ'יקו

האצ'יקו רועה גרמני בן 8 חודשים גדל בבית עד לפני שבוע ולצערנו המשפחה המקורית שלו וויתרה עליו , האצ'י עבר אילוף בסיסי לפני שהגיע אלינו הוא חברותי מאוד לאנשים , כמו כל רועה גרמני בעיקר זכרים מומלץ שלמאמצ/ת יהיה ניסיון בגידול כלבים , מי שיקח את האצ'י יקבל חבר לחיים והרבה הנאה.

בואו נכיר »

רמבו

רמבו פיטבול צעיר בן 10 חודשים גדל בבית מאוד אוהב את כל האנשים גם ילדים, אוהב לשחק ולעבוד לא מסתדר עם חתולים, ימסר לבית בלי בעלי חיים נוספים. רמבו הוא פיטבול בינוני מלא אהבה ואנרגיה שישמח לבית שיוציא לו אנרגיה ויתן לו מלא חיבוקים.

בואו נכיר »

ג'סטין

ג'סטין היפיוף בן 8 חודשים הגיע אלינו למרפאה אחרי שנדרס וננטש , ג'סטין כלב בינוני חברותי מאוד לכולם כלבים ואנשים , ג'סטין אוהב לשחק ולרוץ וישמח למשפחה חדשה שתיתן לו אהבה ותחנך אותו לבית.

בואו נכיר »

טוויטי

טוויטי המתוקה בת 7 חודשים מאוד חברותית לאנשים ומסתדרת עם כלבים , הגורונת המתוקה הזאת נמצאה במוסך קרוב לבית המחסה והובאה ע"י אחד העובדים , מאז טוויטי הסתגלה לחיים בכלביה ותשמח למצוא בית שילמד אותה איך להתנהג ושיהנה מהאהבה שטוויטי אוהבת להעניק.

בואו נכיר »
דילוג לתוכן