התנדבות בצער בעלי חיים ירושלים

עמותת צער בעלי חיים ירושלים נעזרת במתנדבים כמעט בכל פעילויותיה. הוועד המנהל של העמותה  מורכב כולו ממתנדבים וכולל גם את גזברית העמותה (בהתנדבות) , את מנהלת בית המחסה (מתנדבת)  וכן מנהלת גיוס המשאבים שמשמשת גם כיו"ר העמותה (ובהתנדבות כמובן ). 

בבית המחסה שלנו, מתנדבים פעילים 7 ימים בשבוע. הפעילים מסייעים לצוות העובדים במהלך השבוע, ואילו בסופי השבוע הם מנהלים את הפעילות באופן עצמאי. בימים בהם התחבורה למקום מוגבלת ישנם כאלו שאף ישנים במקום על מנת להבטיח שבעלי החיים יטופלו  גם בימים שכאלו. 

ישנם כאלו שמתחברים יותר לחתולים, וישנם שמתחברים יותר לכלבים – אבל מה שמשותף לכלום זאת היא אהבה גדולה לבעלי חיים והרגשת מחוייבות עזה לאלו שאין להם משפחה שתדאג להם. 

הפעילות בכלביה כוללת טיולים עם כלבים הנמצאים בהסגר, נקיונות של תאים וכן סיוע בהאכלת כלבים הנמצאים בחצרות. בחתוליה, הפעילות כוללת חלוקת אוכל ומים, סנון ארגזי חול, נקיונות בחדרים ובתאי אשפוז. 

בימי האימוץ מתנדבים מסייעים בהסעת כלבים וכן בשמירה עליהם במקומות אליהם הם יוצאים. 

צער בעלי חיים מקיימת גם דוכני הסברה ברחבי העיר בימי שישי – וגם זאת הינה פעילות שנעשית על ידי המתנדבים. 

מתנדבי צער בעלי חיים אינם יכולים להיות מתחת לגיל 16. לנערים או נערות מעל גיל זה ההתנדבות מותנית בפגישה בנוכחות הורה או מדריך. 

מתנדב/ת בבית המחסה צריכים להגיע נעולים בנעליים גבוהות וסגורות, לבושים בבגדי עבודה (כאלו שניתן ללכלך), בקבוק שתיה (ניתן למלא מים מקולר) , כובע בקיץ וכן מומלץ להביא ארוחה קלה . 

שעות ההתנדבות בבית המחסה  הינן 08:30 – 15:30 וניתן להתנדב חצי יום ובתנאי שמדובר על חצי היום הראשון (08:30-12:30 ). 

קיימת תחבורה  ציבורית בשעות הבוקר ובשעות אחה"צ בלבד. אין תחבורה ציבורית באמצע היום . את מסלול האוטובוס ניתן למצוא כאן   

לאלו שמגיעים ברכבם – יש לשים ב waze  את כתובת בית המחסה : פרי עמל 3 . 

ההתנדבות הינה בתאום מוקדם בטלפון בלבד : 

ימים א-ה  עדי 052-2635-838 

ימים ו-שבת קאטי 050-422-6063

הכירו את:

דילוג לתוכן