הכירו את:

בית המחסה

בבית המחסה של צער בעלי חיים נמצאים בכל עת כ 350 בעלי חיים. מתוכם כ 150 כלבים ועוד כ 200 חתולים. כל בעלי החיים הנמצאים בבית המחסה מחכים למציאת בית חם. בית המחסה נמצא באזור התעשיה והמלאכה הצפוני של ירושלים – עטרות.

אל הכלביה שלנו מגיעים כלבים נטושים, כאלו שנמצאים בכל מיני מקומות כמו מדבר יהודה, חוצות העיר, קשורים בשרשרת לעץ ביער ירושלים, כלבים שנמצאו דרוסים, גורים שהומלטו באחד ממחנות צהל שמקיפים את העיר, או כלבים שננטשו על ידי בעליהם. בכלביה הכלבים המגיעים עוברים תהליך קליטה הכולל בדיקה רפואית, ניתוח עיקור או סרוס, קבלת כל החיסונים ולאחר תקופת הסתגלות מעבר לאחת מ 16 החצרות שם הם יהיו  עם כלבים נוספים. כל החצרות גדולות מספיק על מנת לאפשר לכלבים יכולת לרוץ, לשחק ולחוות חווית חופש רבה ככל בניתן. פעמיים בשבוע מתנדבים מוציאים את כל כלבי החצרות לטיולים עם רצועה על מנת להרגיל אותם לאפשרות של הליכה עם רצועה לאחר אימוצם. בבית המחסה נמצאים וטרינרים במרבית ימי השבוע המטפלים בבעלי החיים הנמצאים בבית המחסה.

בבית המחסה מתבצעים אימוצים באופן שוטף – ובתיאום מוקדם. 

ארייה

בחתוליה שלנו נמצאים כ 200 חתולים. רוב החתולים היגיעו אלינו כגורים. חתולים בוגרים מתקשים להסתגל לחיים בחתוליה. גורי החתולים, עוברים כולם עיקור או סירוס, ולאחר תקופת התבייתות, הם משוחררים לרחבי החתוליה ונהנים מחופש מוחלט. בחתוליה חדרים בהם ניתן לבודד חתולים חולים ומתקיים מעקב רפואי שוטף אחרי בריאותם .

עד היום מצאו אלפי חתולים וכלבים בית חם בעקבות פעילותנו.

דילוג לתוכן